Publikoval: anuris | apríl 18, 2009

Joss opäť vidí svetlo na konci tunela

paley_jossPočas uplynulého víkendu sa Joss vyjadroval k budúcnosti Dollhouse veľmi pesimisticky a podobný rezignovaný postoj mal ešte aj počas utorňajšie panelu venovaného Dr. Horriblovi na tohtoročnom PaleyFeste. Behom nasledujúcich 24 hodín však uňho v tomto smere nastal obrat a počas stredajšieho dollhousovského panelu sa už k celej veci staval výrazne pozitívnejšie. Čo spôsobilo zmiernenie Jossovho predošlého pesimizmu?

Podľa Jossa mu zavolali priamo ľudia od Foxu, ktorí sa dopočuli, že v poslednom čase pôsobil vo vzťahu k Dollhouse trochu skleslo a výslovne mu povedali, že seriál nie je zrušený. Jeho sledovanosť je síce slabšia, ale dosahuje dobré výsledky v rámci cieľových diváckych skupín, výborné výsledky na DVR a kvalitatívne neustále stúpa. Zároveň má vraj Dollhousel u vedenia Foxu svojich fanúšikov, takže momentálne sa čaká, čo bude ďalej, ako si seriál povedia v spoločnosti Prison Breaku a ak nasledujúce epizódy budú úspešné a obnovenie seriálu bude mať pre TV z finančného hľadiska aspoň trochu zmysel, tak existuje slušná šanca, že bude seriál obnovený.

Úplne beznádejne to nevyzerá ani s odvysielaním 13. epizódy. Joss je na ňu mimoriadne hrdý a veľmi by chcel, aby sa dostala na obrazovky ako súčasť 1. sezóny. Je preto v kontakte jak s TV, tak so štúdiom a na poslednú chvíľu sa ich snaží presvedčiť, aby Epitaph One bolo odvysielané. Trochu problém je však okrem TV aj so štúdiom, ktoré v exkluzívnom uvedení epizódy na DVD vidí príležitosť ako zvýšiť jeho predajnosť. Od všetkých zainteresovaných však vraj má Joss prísľub, že sa pozrú, či by sa v tomto smere nedalo niečo urobiť. O celej veci majú momentálne prebiehať medzi TV a štúdiom rokovania, výsledný verdikt zatiaľ nepadol, ale Joss dúfa, že bude priaznivý.

Viac z toho, čo odznelo na PaleyFeste, sa dočítate v ďalších chystaných článkoch. ;-)

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

Kategórie

%d bloggers like this: