Publikoval: anuris | apríl 18, 2009

Sledovanosť Prison Breaku: Plus alebo mínus?

prison_breakVy posúďte. Prison Break, ktorý si tento týždeň zabral celý piatkový večer len pre seba a od budúceho piatka bude robiť “predskokana” záverečným epizódam Dollhouse, pri svojom návrate na televízne obrazovky zaostal za očakávaniami a dosiahol sledovanosť len 3,38 milióna divákov a rating 1,2/4, čo je horší výsledok než dosahuje Dollhouse.

Na jednej strane to len podtrhuje, aké ťažké je v piatok uspieť a dosiahnuť slušnú sledovanosť, čo je pre Dollhouse nesporné plus, na druhej strane to znamená, že ani pri Prison Breaku sa Dollhouse zrejme nebude môcť oprieť o silnejšieho predskokana.

Prison Break sa vracal po dlhom čase, takže je možné, že jeho návrat mnohí ľudia prehliadli a o týždeň dosiahne lepšiu sledovanosť, skôr sa však zdá, že až na najskalnejších fanúšikov už oňho všetci ostatní stratili záujem.

Sám som zvedavý ako sa táto skutočnosť nakoniec premietne do rozhodovania Foxu o budúcnosti Dollhouse, keďže podľa pôvodných plánov si jeho spárovaním s Prison Breakom chceli Foxovia otestovať ako si seriál povedie po boku silnejšie predskokana. Prison Break ním však podľa všetkého nie je…

Dollhouse sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou bude musieť v boji o diváka aj naďalej spoliehať len na vlastné sily, zároveň by však ani nemal byť pod tlakom, ktorý by mu hrozil v prípade, že by si Prison Break viedol až príliš dobre.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

Kategórie

%d bloggers like this: